Kontakty

Nahlasovanie nekalých aktivít

Ing. Martin Chren

Pozícia: starosta
Telefón: +421 2 48284211
Email:
Miestnosť: 105

Mgr. Tatiana Tóthová

Pozícia: riaditeľka komunikačného oddelenia
Telefón: +421 2 48 284 368
Email:
Miestnosť: 105b

Informácie

Veľmi nám záleží na tom, aby každý občan Ružinova vedel, že v našej mestskej časti rešpektujeme zákony a správame sa k sebe navzájom slušne a korektne.

Ak máte pocit, že niekto z našich kolegov, či už na úrade, alebo v niektorej z našich organizácií, alebo niekto z poslancov zneužíva svoje postavenie, prípadne priamo porušuje zákon alebo sa správa inak neeticky, dajte nám to vedieť.

Bez toho, aby sme mali dostatok informácií, však nemôžeme konať a nemôžeme tento problém riešiť.

Dokážeme to však len vtedy, ak nám poskytnete potrebné informácie, aby sme si mohli podozrenie overiť.

Každému, kto sa rozhodne obrátiť sa na nás s nejakým podozrením, môžeme sľúbiť, že pokiaľ si to nebude želať, jeho anonymita ostane zachovaná a my urobíme všetko preto, aby sa problém nezamietol pod koberec.

V prípade, že máte podozrenie a aj dokumenty alebo svedectvá, ktoré by nám pri riešení mohli pomôcť, napíšte nám na pomoc@ruzinov.sk.

 

-          -       -

Táto e-mailová adresa slúži výlučne na komunikáciu týkajúcu sa podozrení zo závažných porušení zákona, resp. zneužitia právomoci verejného činiteľa. V prípade, že máte iné podnety (kosenie, výtlky, skládky, hluk apod.), prosím, prepošlite Váš e-mail priamo na adresu podnety@ruzinov.sk.