Preskočiť na obsah Mapa stránok Prístupnosť Aktuality

Textová verzia

en
Menu

Podujatia

Yoga pre seniorov z Ružinova

Miesto konania:
Spoločenský dom Prievoz

Kaštieľska 30


Vzhľadom o veľký záujem sa Mestská časť Bratislava - Ružinov a Cultus Ružinov rozhodli zaviesť ďalšie skupinové cvičenie pre seniorov z Ružinova a to úplne zadarmo.

Yoga pre seniorov z Ružinova

Začiatkom januára tohto roku sa otváral nový kurz cvičenia yogy pre seniorov v SD Prievoz a kapacita cvičiacich sa ihneď zaplnila. Yoga sa tak stala obľúbeným cvičením medzi seniormi a na ich žiadosť sa otvára nový kurz, aby tak dostali možnosť si zacvičiť i ostatní seniori z Ružinova.

 

Bezplatné cvičenia yogi budú prebiehať každú stredu od 10:00 do 11:00 v Spoločenskom dome Prievoz, Kaštieľska 30. Skupinové cvičenie je určené pre seniorov s trvalým bydliskom v Ružinove.

 

Zápis nových cvičiacich sa uskutoční 4. decembra 2019 o 9:00 v SD Prievoz. Je nutné si na zápis priniesť občiansky preukaz, cvičiaci úbor a karimatku. Cvičiaci obdržia potrebné pokyny a inštrukcie pri zápise alebo u inštruktorky yogi na tel. č. 0905 834 301. Kapacita cvičiacich je obmedzená.

Prvé cvičenie yogi sa bude konať po zápise a to 4. decembra 2019 o 10:00 v SD Prievoz.

 

Yoga pre seniorov je pre každého, kto si rád zacvičí jednoduché, ale veľmi účinné cvičenia. Tieto yogové cvičenia pomáhajú zlepšiť rovnováhu a stabilitu, predísť osteoporóze, zlepšiť pohyblivosť kĺbov a pružnosť svalov. Cviky taktiež uvoľňujú svalstvo od stuhnutosti a zastavujú ich skracovanie, ku ktorému dochádza pri dlhodobom nedostatku pohybu, alebo pri jednostrannom pohybe. Relaxačné techniky pôsobia na zlepšenie spánku a sú skvelou prevenciou depresie a úzkosti. Yoga je šanca na zmenu k lepšiemu a zdravšiemu životu aj pre ľudí v zrelšom veku!

 

Viac informácií nájdete na webe cultusruzinov.sk a na Facebooku Cultus Ružinov.

 

WEB: https://cultusruzinov.sk/podujatie/yoga-seniorov-ruzinova/

FB: https://www.facebook.com/events/2660432164014262/

Miestny úrad:

Mierová 21, 827 05 Bratislava

+421 2 48 284 111

ruzinov@ruzinov.sk

Voľby do NR SR 2020
Dopravné obmedzenia