Preskočiť na obsah Mapa stránok Prístupnosť Aktuality

Textová verzia

en
Menu

Podujatia

Ružinovský detský karneval

Miesto konania:
DK Ružinov

Ružinovská 28


Dom kultúry v Ružinove sa už čoskoro zaplní maskami. Pre milovníkov fašiangov a dobrej zábavy sa chystá lákavé podujatie.

Ružinovský detský karneval

Mestská časť Bratislava-Ružinov a Cultus Ružinov pripravili pre všetky deti Ružinovský detský karneval, ktorý sa koná 2. februára od 15:00 v Dome kultúry v Ružinove.

Súčasťou karnevalu bude herná zóna pre najmenších, v ktorej sa dievčatá môžu zahrať s najnovšími Barbie bábikami na špeciálnych ružových vankúšoch. Chlapci si budú môcť postaviť najdlhšiu autodráhu Hot Wheels a zahrať sa s “angličákmi”. Ďalej sa návštevníci môžu tešiť na skákací hrad, maľovanie na tvár, tvorivé dielne fotokútik.

Pre budúcich chrabrých rytierov alebo vznešené princezné sme pripravili akadémiu s Dancy Shake, na ktorej si povieme všetko to, čo by správny rytier a princezná mali vedieť.

Vrcholom programu bude technologická show nového formátu Robotrons - Železný anjeli Galaxie, v ktorom sa predvedú 2,5 metrový transformeri. Pripravené bude aj interaktívne divadlo Fifo a Vierka s piesňami pre deti a predstavenie v podaní Divadla Fí.

Počas podujatia prebehne aj súťaž o najkrajšiu doma vyrobenú masku, hodnotiť sa bude nápaditosť a fantázia. Najlepšie masky budú odmenené darčekmi.

Vstup na podujatie je zadarmo iba na vstupenku.

Vstupenky na podujatie si môže zadarmo vyzdvihnúť každý obyvateľ s trvalým bydliskom v Ružinove na recepcii v DK Ružinov, Ružinovská 28, každý deň od 24. januára 2020 od 7:00 do 22:00 hod. Kapacita obmedzená. V prípade, ak sa nemôžete zúčastniť podujatia, prosíme o vrátenie vstupenky na recepciu DK Ružinov.

Viac informácií a podrobný program nájdete na cultusruzinov.sk a Facebooku Cultus Ružinov.

 

WEB: https://cultusruzinov.sk/podujatie/ruzinovsky-detsky-karneval-4/

FB: https://www.facebook.com/events/513764129502124/

Miestny úrad:

Mierová 21, 827 05 Bratislava

+421 2 48 284 111

ruzinov@ruzinov.sk