Preskočiť na obsah Mapa stránok Prístupnosť Aktuality

Textová verzia

en
Menu

Podujatia

ROČNÉ OBDOBIA V RUŽINOVE ZACHYTÍ FOTOGRAFICKÁ SÚŤAŽ

Miesto konania:
DK Ružinov

Ružinovská 28


Mestská časť Bratislava - Ružinov a Cultus Ružinov vyhlasujú fotografickú súťaž o atraktívne ceny.

   ROČNÉ OBDOBIA V RUŽINOVE ZACHYTÍ FOTOGRAFICKÁ SÚŤAŽ

Mestská časť Bratislava - Ružinov a Cultus Ružinov vyhlasujú fotografickú súťaž o atraktívne ceny. Uskutoční sa štyrikrát do roka s témami zima, jar, leto a jeseň. Úlohou súťažiacich je zachytiť svojím objektívom zaujímavý okamih v danom ročnom období v Ružinove. Fotografie na tému „zima“ možno prihlásiť do 19. marca.

S končiacou sa zimou prichádza ponuka na súťažnú prehliadku fotografií skúsených i začínajúcich fotografov. Motívom súťaže je zachytiť na fotografiách nevšedné pohľady, okamihy a atmosféru ale aj momenty zo života, nálad, radostí a starostí ľudí v Ružinove so zimnou tematikou. Podmienkou zaradenia do súťaže je, že autor fotografie musí mať trvalý pobyt v Ružinove.

Súťažnú fotografiu spolu s vyplnenou prihláškou treba zaslať do 19. marca 2019 na cultus@cultusruzinov.sk. Do súťaže je možné sa prihlásiť iba s jednou súťažnou fotografiou a to vo formáte JPG.

Zo všetkých fotografií porota vyberie finálových 30. Vybraní súťažiaci dostanú možnosť prezentovať svoje fotografické dielo na výstave fotografií, ktorá bude od 5. apríla 2019 v Dome kultúry Ružinov.

 

Finalisti budú bojovať o cenu poroty - poukaz do Avion shopping park v hodnote 300 € a o cenu diváka - poukaz v hodnote  50 €.

„Chceme vidieť Ružinov očami Ružinovčanov, ľudí, ktorí tu žijú a ktorí majú túto časť mesta naozaj radi. A vďaka ich talentu urobíme radosť aj ostatným “, hovorí starosta MČ Bratislava-Ružinov, Ing. Martin Chren.

 

Viac informácií, prihlášku a pravidlá súťaže nájdete na cultusruzinov.sk a Facebooku Cultus Ružinov.

 

WEB: https://cultusruzinov.sk/podujatie/4-rocne-obdobia-ruzinova/

FB: https://www.facebook.com/events/817976845222785/

Miestny úrad:

Mierová 21, 827 05 Bratislava

+421 2 48 284 111

ruzinov@ruzinov.sk

Dopravné obmedzenia