Preskočiť na obsah Mapa stránok Prístupnosť Aktuality

Textová verzia

en
Menu

Podujatia

LETNÁ NOC V RUŽINOVE

Miesto konania:
DK Ružinov

Ružinovská 28


Milé Ružinovčanky, pozývame Vás na Letnú noc v Ružinove pri príležitosti MDŽ.

LETNÁ NOC V RUŽINOVE

Starosta mestskej časti Bratislava - Ružinov ,Cultus Ružinov a Divadlo Komédie srdečne pozývajú všetky Ružinovčanky pri príležitosti Medzinárodného dňa žien na komediálne divadelné predstavenie Letná noc. Divadelné predstavenie sa odohrá 7. marca 2019 o 19:00 v Dome kultúry Ružinov, Ružinovská 28. Vstup je zadarmo pre dámy s trvalým bydliskom v Ružinove.

„Som šťastný muž, lebo celý život mám vo svojom osobnom aj pracovnom živote ženy, ktoré sú múdre, odhodlané a dokážu inšpirovať svoje okolie. Pozvanie na toto divadelné predstavenie je len drobným prejavom úcty. Budem veľmi rád, ak všetky ženy budú cítiť rešpekt každý deň a v každej oblasti života,“ hovorí starosta MČ Bratislava-Ružinov Martin Chren.

Letná noc
Hit svetových javísk - originálna komédia o generácii štyridsiatnikov, ktorí sa uprostred jednej noci vzájomne spoznávajú a strácajú a míňajú a nachádzajú. Letná noc je mierne zamotaný príbeh o náhodnom stretnutí nesúrodého páru, ktorý spája životný pocit večnej nespokojnosti a hľadania. V inscenácii jednotlivé situácie dopĺňa hudobná zložka predstavenia - v tomto prípade živá hudobná produkcia.

V hlavných úlohách:
Kristína Farkašová a Marcel Ochránek; ďalej hrajú a naživo muzicírujú: Tomáš Michalčák, Štefan Tomko.

Vstupenky na predstavenie „Letná noc“ si môže zadarmo vyzdvihnúť každá obyvateľka s trvalým bydliskom v Ružinove na recepcii v DK Ružinov, Ružinovská 28, každý deň od 7:00 do 22:00 hod. Kapacita obmedzená. Ak sa nemôžete zúčastniť podujatia, prosíme o vrátenie vstupenky na recepciu DK Ružinov.

Viac informácií nájdete na webe cultusruzinov.sk a na Facebooku Cultus Ružinov.


WEB: https://cultusruzinov.sk/podujatie/mdz-ruzinove-letna-noc/

FB: https://www.facebook.com/events/256896528574278/

Miestny úrad:

Mierová 21, 827 05 Bratislava

+421 2 48 284 111

ruzinov@ruzinov.sk