Preskočiť na obsah Mapa stránok Prístupnosť Aktuality

Textová verzia

en
Menu

Podujatia

HĽADAJÚ SA TÍ NAJLEPŠÍ Z RUŽINOVSKEJ HIP-HOPPOVEJ SCÉNY

Miesto konania:
Amfiteáter v Areáli Štrkovec

Hip Hop Siesta, udalosť organizovaná Mestskou časťou Bratislava - Ružinov a Cultus Ružinov sa snažia zvyšovať latku a zlepšovať hudobný a sprievodný program.

HĽADAJÚ SA TÍ NAJLEPŠÍ Z RUŽINOVSKEJ HIP-HOPPOVEJ SCÉNY

Návštevníci sa môžu tešiť na graffity jam, breakdance battle s Laci Strikom, DJ workshop. Večer vystúpia nové tvára rapu s mentormi ako Majk Spirit, Kali a Separ. Jedinečná šanca, aby si ukázal čo je v tebe a súťažil o množstvo cien venované vyššie spomínanými hip hop hviezdami. Na Nedeľnej Hip Hop Sieste vystúpi aj DJ Tager, ktorý bol predskokan americkému Pitbullovi a jeho živej kapele vo Viedni. Hip Hop Siesta sa koná 9. septembra 2018 od 14:00 v Amfiteátri na Štrkoveckom jazere.

SÚŤAŽE:

HĽADÁ SA NOVÁ TVÁR RAPU!
Pošli svoj track a získaj 500 / 200 / 100 €, ako aj možnosť nahrať svoju pieseň v Star Music Studiu. Víťaz získa taktiež mediálnu podporu v rádiu SiTy! Porota a mentori: Majk Spirit, Kali a Separ.

Podmienkou je, aby si text napísal ty. Svoj track spolu s prihláškou mohli „raperi“ poslať do 26. augusta. Zo všetkých trackov vybral Cultus Ružinov 10 finalistov, ktorí budú súťažiť LIVE 9. septembra o 19:00.

GRAFFITI JAM
Pošli svoje graffity dielo vytvorené na legálnej stene a získaj 300 / 200 / 100 €. Kresby mohli byť posielané do 26. augusta. Zo všetkých vybrala odborná porota 6 finalistov, ktorí budú bojovať o toho najlepšieho 9. septembra.

BREAKDANCE BATTLE
Príď sa ukázať pred tými najlepšími. V porote bude Laci Strike. Registrácia zdarma na mieste o 15.00 h.
Výhra v sume 300 / 200 / 100 €.


Moderuje Osťo.

Vstup na FINÁLE Nedeľná Hip Hop Siesta je zadarmo.

Podujatie vzniklo vďaka podpore rádia SiTy. A podpore Ružinovského športovému klubu.    
Viac informácií, ako aj pravidlá súťaže nájdeš na cultusruzinov.sk a na Facebooku Cultus Ružinov.



Miestny úrad:

Mierová 21, 827 05 Bratislava

+421 2 48 284 111

ruzinov@ruzinov.sk

Voľby do NR SR 2020
Dopravné obmedzenia