Preskočiť na obsah Mapa stránok Prístupnosť Aktuality

Textová verzia

en
Menu

Podujatia

DIVADELNÝ HIT PRE VŠETKY RUŽINOVSKÉ MAMY

Miesto konania:
DK Ružinov

Ružinovská 28


Starosta mestskej časti Bratislava - Ružinov, Cultus Ružinov a Divadlo Komédie srdečne pozývajú všetky matky z Ružinova pri príležitosti Medzinárodného dňa matiek na komediálne divadelné predstavenie „Klimaktérium...a čo?“.

DIVADELNÝ HIT PRE VŠETKY RUŽINOVSKÉ MAMY

Divadelné predstavenie sa odohrá 17. mája 2019 o 15:00 a 19:00 v Dome kultúry Ružinov, Ružinovská 28. Vstup je zadarmo pre matky s trvalým bydliskom v Ružinove.

"Akokoľvek si hovoríme, že žijeme v modernej spoločnosti, stále majú väčšinu rodičovskej zodpovednosti na pleciach mamy. Sú to mamy, ktorým narodenie dieťaťa úplne zmení spôsob života. A sú to ony, na ktoré sa vždy budeme spoliehať - či máme štyri roky alebo štyridsať. Verím preto, že predstavenie, ktoré sme pre ne pripravili, si užijú, dobre sa zabavia a aspoň na chvíľku si oddýchnu od množstva každodenných povinností." hovorí starosta MČ Bratislava-Ružinov Martin Chren.

KLIMAKTÉRIUM... a čo?
V inscenácii dominujú skvelé herečky - „tigrice v menopauze“. Hrdinky inscenácie - Pamela, Kristína a Žofia - sa stretávajú na narodeninovej oslave Mariky - jednej z nich. Aby sa nielen zabávali a rekapitulovali svoj doterajší život, ale aby sa povzniesli nad problémy, ktoré im prináša všedná každodennosť, strata práce, chlapi, ich deti, zdravotný stav a starnutie. Lebo ten údel postretol každú z nich a navzájom ich spája!

V hlavných úlohách:
Zuzana Kocúriková / Zuzana Tlučková, Gizka Oňová, Katarína Brychtová / Daniela Kuffelová, Zuzana Vačková / Jeannete Švoňavská, Jana Valocká

Vstupenku na predstavenie „Klimaktérium...a čo?“ si môže zadarmo vyzdvihnúť každá obyvateľka s trvalým bydliskom v Ružinove od 2. mája 2019 na recepcii v DK Ružinov, Ružinovská 28, každý deň od 7:00 do 22:00 hod. Kapacita obmedzená. Ak sa nemôžete zúčastniť podujatia, prosíme o vrátenie vstupenky na recepciu DK Ružinov.

Viac informácií nájdete na webe cultusruzinov.sk a na Facebooku Cultus Ružinov.


WEB: https://cultusruzinov.sk/podujatie/mdm-ruzinove-klimakterium-co/

FB: https://www.facebook.com/events/2268002556756165/

Miestny úrad:

Mierová 21, 827 05 Bratislava

+421 2 48 284 111

ruzinov@ruzinov.sk

Dopravné obmedzenia