Preskočiť na obsah Mapa stránok Prístupnosť Aktuality

Textová verzia

en
Menu

Aktuality

ZAHLASUJTE za dobrý projekt pre Ružinov – revitalizáciu Kukorelliho parku a osadenie pamätnej tabule

Pre mnohých je Ľudovíť Kukorelli (1914 - 1944) neznámou postavou. Bol pritom letcom a významným partizánskym veliteľom. Pomôžte hlasovaním zvýšiť šance na pamätnú tabuľu pre významného človeka a získať zároveň príspevok na revitalizáciu Kukorelliho parku!

Bratislavský samosprávny kraj po prvý raz v histórii spustil projekt participatívneho rozpočtu, v rámci ktorého ľudia môžu hlasovaním rozhodovať o rozdelení až štvrť milióna Eur v rámci kraja. Mestská časť Bratislava-Ružinov sa do projektu zapojilo v spolupráci s oblastným výborom Slovenského zväzu protifašistických bojovníkov. Cieľom spoločného projektu je osadenie pamätnej tabule a revitalizácia Kukorelliho parku (výsadba kvetinových záhonov, nové smetné koše, fontánka na pitnú vody, výsadba stromov). Viac informácii nájdete na https://rozhodni-bsk.sk/bratislava-2/. Ďakujeme za každý hlas!

ZAHLASUJTE za dobrý projekt pre Ružinov – revitalizáciu Kukorelliho parku a osadenie pamätnej tabule
Fotogaléria
ZAHLASUJTE za dobrý projekt pre Ružinov – revitalizáciu Kukorelliho parku a osadenie pamätnej tabule ZAHLASUJTE za dobrý projekt pre Ružinov – revitalizáciu Kukorelliho parku a osadenie pamätnej tabule ZAHLASUJTE za dobrý projekt pre Ružinov – revitalizáciu Kukorelliho parku a osadenie pamätnej tabule
Miestny úrad:

Mierová 21, 827 05 Bratislava

+421 2 48 284 111

ruzinov@ruzinov.sk

Dopravné obmedzenia