Preskočiť na obsah Mapa stránok Prístupnosť Aktuality

Textová verzia

en
Menu

Aktuality

Nové VZN: Jasné a zrozumiteľné pravidlá

To najdôležitejšie z rokovania ružinovského zastupiteľstva.

Poslanci ružinovského zastupiteľstva svojom rokovaní z 30. apríla 2019 schválili niekoľko dokumentov, ktoré prinesú jasné a zrozumiteľné pravidlá v agende mestskej časti.

 

Najviac diskutovanou bola téma prijímania detí do materských škôlok, ale diskutovalo sa aj o poskytovaní príspevkov v čase hmotnej núdze a obstarávaní územných plánov niektorých zón.

 

Poslanci podporili aj spoluprácu s Ekocharitou pri zbere použitého šatstva a potvrdili aj zoznam úspešných uchádzačov o granty mestskej časti pre rok 2019.

 

Najzávažnejšou témou, o ktorej sa momentálne diskutuje nielen na úrovni mestskej časti, ale týka sa celého mesta, je pripravovaný návrh parkovacej politiky. Keďže pôjde o veľkú zmenu v porovnaní so súčasným stavom, vo štvrtok 9. mája o 17:30 o nej budú môcť Ružinovčania v priestoroch Radošinského naivného divadla (Záhradnícka 95) diskutovať s primátorom Matúšom Vallom a starostom Martinom Chrenom.

 

Prvýkrát bolo rokovanie zastupiteľstvo vysielané naživo a jeho záznam si môžete pozrieť tu:

Prvá časť - https://youtu.be/G2H7qyi8c2g

Druhá časť - https://youtu.be/cMWLU0WBgt4

 

Nové VZN: Jasné a zrozumiteľné pravidlá
Fotogaléria
Nové VZN: Jasné a zrozumiteľné pravidlá Nové VZN: Jasné a zrozumiteľné pravidlá Nové VZN: Jasné a zrozumiteľné pravidlá Nové VZN: Jasné a zrozumiteľné pravidlá Nové VZN: Jasné a zrozumiteľné pravidlá Nové VZN: Jasné a zrozumiteľné pravidlá Nové VZN: Jasné a zrozumiteľné pravidlá Nové VZN: Jasné a zrozumiteľné pravidlá
Miestny úrad:

Mierová 21, 827 05 Bratislava

+421 2 48 284 111

ruzinov@ruzinov.sk

Dopravné obmedzenia