Preskočiť na obsah Mapa stránok Prístupnosť Aktuality

Textová verzia

en
Menu

Aktuality

Jarný zber elektroodpadu v Ružinove sa blíži

Ružinovčania, ktorí majú doma zbytočné elektrospotrebiče, sa ich môžu zadarmo a pohodlne zbaviť. Stačí do 14. marca 2018 zavolať na miestny úrad alebo poslať email a v sobotu 17. marca sa so svojou starou práčkou či mrazničkou navždy rozlúčia.

Mestská časť Ružinov a Združenie výrobcov elektrospotrebičov pre recykláciu Envidom organizujú opäť zber elektroodpadu. Stačí sa nahlásiť, vyložiť starý spotrebič a spred domu zástupcovia z Envidom-u odvezú. A to úplne zadarmo.

 

Zber starých spotrebičov sa uskutoční v sobotu 17. marca. Podmienkou je prihlásiť sa do 14. marca 2018 emailom na adresu zber@ruzinov.sk alebo telefonicky na čísle 02/48 28 44 54. Uviesť treba meno, priezvisko, telefonický kontakt a presnú adresu, z ktorej treba spotrebiče odviezť, ako aj ich počet a druh. V deň odvozu  17. marca 2018 je potrebné do 8:00 elektroodpad vyložiť do vchodu bytového domu alebo za bránu rodinného domu. Zároveň je potrebné umožniť vstup do týchto priestorov.

 

Bezplatný zber elektroodpadu má svoju niekoľkoročnú tradíciu. V Ružinove sa robí dvakrát ročne a vždy sa vyzbierajú stovky starých spotrebičov. Vyzbierané spotrebiče tak neskončia na skládkach, ale putujú na ekologickú recykláciu.

leták na stiahnutie

 

Jarný zber elektroodpadu v Ružinove sa blíži
Miestny úrad:

Mierová 21, 827 05 Bratislava

+421 2 48 284 111

ruzinov@ruzinov.sk