Preskočiť na obsah Mapa stránok Prístupnosť Aktuality

Textová verzia

en
Menu

Aktuality

Workshop o grantoch v Ružinove - ako napísať projekt?

Tohtoročná grantová výzva mestskej časti Ružinov je už v plnom prúde. Na zlepšenie komunitného života v Ružinove môžu v rámci nej ľudia získať od 500 do 5 000 eur. Stačí napísať zaujímavý projekt. Ako nato vysvetlia záujemcom členovia grantovej komisie v pondelok 19. marca 2018 na ružinovskom miestnom úrade.

Ako napísať atraktívny projekt, aké sú jeho povinné prílohy, načo si dať pozor, ako správne projekt podať a ako urobiť po jeho realizácii aj vyúčtovanie? Aj toto vysvetlia členovia grantovej komisie počas workshopu uchádzačom o grant v pondelok 19. marca 2018 o 17:00 hod. vo veľkej zasadačke ružinovského miestneho úradu. 

 

Fyzické osoby, podnikatelia a právnické osoby, ktoré sídlia v Ružinove alebo tu vykonávajú činnosť, sa môžu uchádzať o sumu od 500 do 5 000 eur na svoj projekt. Ten musí byť z oblasti kultúrno-spoločenských aktivít, vzdelávania, telovýchovy, športu a mládeže, sociálnej oblasti, ochrany a tvorby životného prostredia alebo rozvoja komunitného života. Medzi špecifické priority grantovej výzvy na rok 2018 patrí sociálna oblasť s hlavnou témou podpora a skvalitnenie sociálnych služieb a oblasť kultúrno-spoločenských aktivít s hlavnou témou rozvoj kultúrneho potenciálu kumulovaného na území Ružinova cez rôzne formy, žánre a platformy.

 

Žiadosť o grant s vypracovaným projektom treba odovzdať na ružinovský miestny úrad do 3. apríla 2018. O tom, ktoré projekty Ružinov finančne podporí, rozhodnú poslanci miestneho zastupiteľstva na základe odporúčaní grantovej komisie. Na granty a dotácie je v roku 2018 vyčlenených viac ako 190 000 eur.

Workshop o grantoch v Ružinove - ako napísať projekt?
Miestny úrad:

Mierová 21, 827 05 Bratislava

+421 2 48 284 111

ruzinov@ruzinov.sk

Voľby prezidenta Slovenskej republiky 2019
Dopravné obmedzenia