Preskočiť na obsah Mapa stránok Prístupnosť Aktuality

Textová verzia

en
Menu

Aktuality

Telekom Night Run 2017 – informácia o dopravných obmedzeniach dňa 9.9.2017

V sobotu, 9. septembra 2017 sa v Bratislave uskutoční už 9. ročník obľúbeného bežeckého podujatia bratislavského nočného behu – Telekom Night Run 2017. Štart aj cieľ behu je v Eurovea (Pribinova ul.).

PIATOK 08.09.2017

 

V piatok 08.09.2017 sa v čase od 19:00 do 21:00 uskutoční na Pribinovej ulici v časti bližšie pri Eurovea (od Šafárikovho námestia po budovu Slovenského národného divadla) – detský večerný beh Rexík. Na štarte a v jeho okolí očakávajú zhruba 1000 detí a približne rovnaký počet rodičov, preto bude doprava v uvedenom čase na Pribinovej ulici uzatvorená.

 

Vjazd/výjazd do/z podzemných garáží „Centrum“ bude v tomto čase uzatvorený, vjazd/výjazd „Ružinov“, rovnako tak vonkajšie parkovacie plochy v smere na Most Apollo budú bez akýchkoľvek obmedzení. 

SOBOTA 09.09.2017

 

Všetkým účastníkom Telekom Night run a divákom, ktorí plánujú prísť do Eurovea autom odporúčame, aby tak urobili do 19.00 h, po tomto čase už bude doprava v okolí Eurovea – najmä na Pribinovej ulici pri budovách Eurovea – štartový/cieľový priestor, postupne obmedzovaná a regulovaná príslušníkmi mestskej a dopravnej polície.

 

Peší prístup do Eurovea bude počas celého dňa bez akýchkoľvek obmedzení s výnimkou úsekov, kedy bude po Pribinovej ulici tesne po štarte (od 20:00 hod do 20:08 hod) prebiehať hlavný pelotón bežcov a v čase od 20:30 hod do 21:30 hod, kedy budú bežci dobiehať do cieľa, ktorý sa nachádza pred budovou Eurovea na Pribinovej ulici v smere od Šafárikovho námestia. V tomto čase využite prosím prechodovú bránu postavenú na Pribinovej ulici, prípadne priestor povedľa SND, a dodržiavajte a rešpektujte pokyny organizátorov a polície, aby nedošlo k stretu bežcov a divákov.

 

Vjazd a výjazd z podzemných garáží „Ružinov“ bude počas celého dňa bez akýchkoľvek obmedzení.  

Vjazd a výjazd z podzemných garáží „Centrum“ bude počas celého dňa bez obmedzení až do 19:00 hod. V čase od 19:00 hod do celkového ukončenia podujatia približne o 22:00 hod bude vjazd aj výjazd uzatvorený. V uvedenom čase vás prosíme využiť vjazd a výjazd „Ružinov“, ktorý vám je plne k dispozícii bez akýchkoľvek obmedzení. 

 

Na parkovanie využite aj plochy v okolí Eurovea, napr. v osobnom prístave, na Gondovej ulici, v okolí stanice Mlynské Nivy alebo na Tyršovom nábreží pri Divadle Aréna. K dispozícii je aj vonkajšie parkovisko Eurovea.

 

Počas konania behu a tesne pred ním, bude verejná doprava po trase behu a v jeho okolí jazdiť v upravenom režime. Presný rozpis náhradných liniek MHD a úpravy jazdného grafikonu MHD nájdete na stránke Dopravného podniku Bratislava www.dpb.sk, ako aj na stránke podujatia. Informáciu o presmerovaní zastávok MHD v okolí Eurovea nájdete na zastávkach MHD.

 

Vzhľadom na zvýšený pohyb chodcov/divákov v čase od 18:00 do 22:00 vás dôrazne žiadame jazdiť v okolí Eurovea so zvýšenou opatrnosťou a rešpektovať pokyny organizátorov a polície.

Telekom Night Run 2017 – informácia o dopravných obmedzeniach dňa 9.9.2017
Miestny úrad:

Mierová 21, 827 05 Bratislava

+421 2 48 284 111

ruzinov@ruzinov.sk