Preskočiť na obsah Mapa stránok Prístupnosť Aktuality

Textová verzia

en
Menu

Aktuality

Ružinovský miestny úrad má novú digitálnu úradnú tabuľu

Mestská časť Bratislava-Ružinov spustila pre Ružinovčanov digitálnu dotykovú úradnú tabuľu. Tabuľa bola osadená vľavo od vchodu do budovy miestneho úradu, aby boli pre obyvateľov Ružinova úradné informácie aj v tomto priestore prístupné 24 hodín denne. Na začiatku novembra bola digitálna úradná tabuľa zmontovaná, osadená a spustená do skúšobnej prevádzky. Dnes bola jej skúšobná prevádzka úspešne ukončená.

Digitálna úradná tabuľa je pre Ružinov vynikajúce softwarové riešenie umožňujúce vyhnúť sa neaktuálnosti a nedostatočnej informovanosti občanov. Vďaka digitálnej úradnej tabuli sú informácie k dispozícii nepretržite a automaticky bez obavy znehodnotenia respektíve zásahu neoprávnenej osoby. Elektronická úradná tabuľa funguje na dotykovom displeji pri vchodových dverí. Ružinovčania na nej môžu nájsť dokumenty podľa kľúčových slov a kategórií, je nepretržite prístupná a čitateľná aj v nočných hodinách, je zabezpečená proti neoprávnenej manipulácí s dokumentami a šetrí náklady na tlač ako aj čas spojený s povinným zverejňovaním informácií,“ vysvetlil Dušan Pekár, starosta Ružinova.

Menu digitálnej úradnej tabule je zostavené z najčastejšie dotazovaných oblastí, ktoré sú na úrade vybavované. Dotykovú tabuľu oživili fotografie Ružinova a Ružinovčanov z kultúrnych podujatí mestskej časti.

Kompletné náklady na montáž, osadenie a spustenie digitálnej úradnej tabule (vrátane všetkých vedľajších nákladov a nákladov na servisnú podporu po dobu 24 mesiacov) sú vo výške 15 344,30 € (vrátane DPH).

Ružinovský miestny úrad má novú digitálnu úradnú tabuľu
Fotogaléria
Ružinovský miestny úrad má novú digitálnu úradnú tabuľu Ružinovský miestny úrad má novú digitálnu úradnú tabuľu
Miestny úrad:

Mierová 21, 827 05 Bratislava

+421 2 48 284 111

ruzinov@ruzinov.sk

Dopravné obmedzenia