Preskočiť na obsah Mapa stránok Prístupnosť Aktuality

Textová verzia

en
Menu

Aktuality

Vizualizácia prebiehajúcej rekonštrukcie detského ihriska v Ružovej doline

Mestská časť Bratislava-Ružinov začala v Júli kompletnú rekonštrukciu detského ihriska Miletičova v Ružovej doline.

Rekonštrukčné práce sa začali 18. júla, kedy bolo odovzdané stavenisko. V tých dňoch si obyvatelia mohli všimnúť značky "zákaz vjazdu - okrem vozidiel stavby", ktoré boli súčasťou stavebnej prípravy. Rekonštrukcia potrvá do 31. augusta.

Rekonštrukcia zahrnie výmenu piesku, náter oplotenia, výmenu a doplnenie herných prvkov vrátane vybudovania dopadových plôch, doplnenú WORKOUT zostavu - bradlá. Ďalej bude súčasný asfaltový povrch nahradený zámkovou dlažbou, budú vytvorené ostrovčeky na zatrávnenie v okolí stromov a doplnený mobiliár - kôš a lavičky.

Za dočasné obmedzenia sa obyvateľom ospravedlňujeme a poskytujeme vizualizáciu plánovanej úpravy v galérií.

Vizualizácia prebiehajúcej rekonštrukcie detského ihriska v Ružovej doline
Fotogaléria
Vizualizácia prebiehajúcej rekonštrukcie detského ihriska v Ružovej doline Vizualizácia prebiehajúcej rekonštrukcie detského ihriska v Ružovej doline Vizualizácia prebiehajúcej rekonštrukcie detského ihriska v Ružovej doline Vizualizácia prebiehajúcej rekonštrukcie detského ihriska v Ružovej doline Vizualizácia prebiehajúcej rekonštrukcie detského ihriska v Ružovej doline Vizualizácia prebiehajúcej rekonštrukcie detského ihriska v Ružovej doline
Miestny úrad:

Mierová 21, 827 05 Bratislava

+421 2 48 284 111

ruzinov@ruzinov.sk

Voľby prezidenta Slovenskej republiky 2019
Dopravné obmedzenia