Preskočiť na obsah Mapa stránok Prístupnosť Aktuality

Textová verzia

en
Menu

Aktuality

Prihláste elektroodpad do jesenného bezplatného zberu

Ružinovčania, ktorí majú doma zbytočné elektrospotrebiče, sa ich môžu zadarmo a pohodlne zbaviť. Stačí do 4. októbra 2017 zavolať na miestny úrad alebo poslať email a v sobotu 7. októbra sa so svojou starou chladničkou či práčkou navždy rozlúčia.

Mestská časť Ružinov a Združenie výrobcov elektrospotrebičov pre recykláciu Envidom organizujú opäť zber elektroodpadu. Stačí sa nahlásiť, vyložiť starý spotrebič a spred domu vám ho odvezú. A to úplne zadarmo.

 

Zber starých spotrebičov sa uskutoční v sobotu 7. októbra 2017. Podmienkou je prihlásiť sa do 4. októbra 2017 emailom na adresu zber@ruzinov.sk alebo telefonicky na čísle 02/48 28 44 54. Uviesť treba svoje meno, priezvisko, telefonický kontakt a presnú adresu, z ktorej potrebujete spotrebiče odviezť, ako aj ich počet a druh. V deň odvozu  7. októbra 2017 je potrebné do 8:00 elektroodpad vyložiť do vchodu bytového domu alebo za bránu rodinného domu. Zároveň je potrebné umožniť vstup do týchto priestorov.

 

Bezplatný zber elektroodpadu má svoju niekoľkoročnú tradíciu. V Ružinove sa robí dvakrát ročne a vždy sa vyzbierajú stovky starých spotrebičov.

 

Vyzbierané spotrebiče tak neskončia na skládkach, ale putujú na ekologickú recykláciu. Zároveň spoločnosť Envidodom venuje za každý vyzbieraný kilogram odpadu 5 centov bratislavskej ZOO na výstavbu pavilónu vlkov.

Plagát na stiahnutie

Prihláste elektroodpad do jesenného bezplatného zberu
Fotogaléria
Prihláste elektroodpad do jesenného bezplatného zberu
Miestny úrad:

Mierová 21, 827 05 Bratislava

+421 2 48 284 111

ruzinov@ruzinov.sk

Voľby do orgánov samosprávy obcí 2018