Preskočiť na obsah Mapa stránok Prístupnosť Aktuality

Textová verzia

en
Menu

Aktuality

Prebiehajúca oprava ciest - Astronomická ulica a Vrakunská cesta

Hlavné mesto SR Bratislava – oddelenie správy komunikácií, ako správca komunikácie oznamuje, že začína s opravou dole spomenutých úsekov ciest.

23. júla 2018 sa začína s opravou  Astronomickej ulice a Vrakunskej cesty na nasledovných úsekoch:

●     Astronomická ulicua v  úseku  od  Ružinovskej ulice po Vrakunskú cestu ( v dĺžke cca 300m)  na celú  šírku komunikácie, t. j. obojsmerne. Celkovo sa jedná o  plochu cca 3000m2.
●     Vrakunská cesta v úseku cca od železničného priecestia Ivanská po železničné priecestie za Ružinovskou ulicou smer Vrakuňa ( v dĺžke cca 1000m) na celú šírku  komunikácie, t. j. obojsmerne. Celkovo sa jedná o plochu cca 7300m2.
 
Oprava spočíva v odfrézovaní poškodenej živičnej  vrstvy vozovky, položení nového asfaltového krytu ako aj výmeny uličných vpustov, chodníkov na zastávkach MHD  či realizácii bezbariérových úprav.
Premávka vrátane obchádzkových trás počas realizácie prác bude usmernená prenosným dopravným značením.

Predpokladané ukončenie prác v zmysle povolení je v termíne  do 13. augusta 2018.

Ak chcete dostávať novinky z oficiálnych stránok hlavného mesta SR Bratislava pomocou e-mailovej pošty, zaregistrujte sa, prosím. Registráciou získavate možnosť pravidelne odoberať aktuálne informácie formou e-mailu. Budete tak informovaní o novinkách v duchu transparentnosti úradu. Rozosielané Vám budú iba tie témy, ktoré si zvolíte. Registrácia pre zasielanie noviniek emailom zo stránok: http://www.bratislava.sk

Zároveň môžete všetky hlásenie o rozkopávkach a uzávierkach sledovať aj prostredníctvom svojho mobilného zariadenia. Stačí si stiahnuť aplikáciu City monitor a filtrovať Bratislavu. Aj takýmto spôsobom tak rozširujeme našu komunikáciu s občanmi. Aplikácia je pre občanov zadarmo dostupná v AppStore aj v Google Play. City Monitor však môžu občania využívať zadarmo aj cez webovú stránku www.citymonitor.sk, kde môžu hlásiť nedostatky či poruchy v meste podobne jednoducho ako v mobilnej aplikácii.

Prebiehajúca oprava ciest - Astronomická ulica a Vrakunská cesta
Miestny úrad:

Mierová 21, 827 05 Bratislava

+421 2 48 284 111

ruzinov@ruzinov.sk

Dopravné obmedzenia