Preskočiť na obsah Mapa stránok Prístupnosť Aktuality

Textová verzia

en
Menu

Aktuality

Plánované opravy ul. Herlianska 24. október - 10. november

Magistrát hlavného mesta Bratislavy oznamuje pre najbližšie dva týždne harmonogram opráv pre komunikácie v jeho pôsobnosti.

Dobrý deň,

oznamujeme Vám, že Hlavné mesto SR Bratislava – oddelenie správy komunikácií, začína 24.10. 2018 opravovať chodníky pri Herlianskej ulici.

Celková opravovaná plocha chodníkov  je cca 1740 m2.

Oprava spočíva vo výmene poškodeného povrchu  chodníkov – asfaltového krytu.

Predpokladané ukončenie prác v závislosti od počasia je  do 10.11.2018.

Ospravedlňujeme sa za vzniknuté problémy a žiadame vodičov o trpezlivosť a dodržiavanie dočasného dopravného značenia počas prác.

Ak chcete dostávať novinky z oficiálnych stránok hlavného mesta SR Bratislava pomocou e-mailovej pošty, zaregistrujte sa, prosím. Registráciou získavate možnosť pravidelne odoberať aktuálne informácie formou e-mailu. Budete tak informovaní o novinkách v duchu transparentnosti úradu. Rozosielané Vám budú iba tie témy, ktoré si zvolíte. Registrácia pre zasielanie noviniek emailom zo stránok: http://www.bratislava.sk

Zároveň môžete všetky hlásenie o rozkopávkach a uzávierkach sledovať aj prostredníctvom svojho mobilného zariadenia. Stačí si stiahnuť aplikáciu City monitor a filtrovať Bratislavu. Aj takýmto spôsobom tak rozširujeme našu komunikáciu s občanmi. Aplikácia je pre občanov zadarmo dostupná v AppStore aj v Google Play. City Monitor však môžu občania využívať zadarmo aj cez webovú stránku www.citymonitor.sk, kde môžu hlásiť nedostatky či poruchy v meste podobne jednoducho ako v mobilnej aplikácii.

Plánované opravy ul. Herlianska 24. október - 10. november
Miestny úrad:

Mierová 21, 827 05 Bratislava

+421 2 48 284 111

ruzinov@ruzinov.sk

Dopravné obmedzenia