Preskočiť na obsah Mapa stránok Prístupnosť Aktuality

Textová verzia

en
Menu

Aktuality

Hlavné mesto Bratislava OZNAMUJE občanom Ružinova

Od utorka 5. júna 2018 začína oprava zastávky MHD ,,Ondrejovova,, na Gagarinovej ulici v oboch smeroch. Predpokladané ukončenie prác 9. júla 2018.

Kancelária primátora hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislava, informovala Mestskú časť Bratislava-Ružonov o začatí opravy zastávky MHD ,,Ondrejovova,, na Gagarinovej ulici v oboch smeroch. Oprava začala v utorok dňa 5.6.2018 od 08:00 hodine Predpokladané ukončenie prác v zmysle povolení je 9.7.2018.

Oprava spočíva v odfrézovaní asfaltovej vrstvy vozovky (cca 23 cm) a položení nového betónového krytu v zastávkových nikách.

Súčasťou opravy bude aj realizácia bezbariérových úprav v mieste priechodu, oprava ostrovčekov a povrchová úprava chodníkov v mieste zastávok.

Premávka bude usmernená prenosným dopravným značením v zmysle prerokovaného a odsúhlaseného projektu organizácie dopravy.Ak chcete dostávať novinky z oficiálnych stránok hlavného mesta SR Bratislava pomocou e-mailovej pošty, zaregistrujte sa, prosím. Registráciou získavate možnosť pravidelne odoberať aktuálne informácie formou e-mailu. Budete tak informovaní o novinkách v duchu transparentnosti úradu. Rozosielané Vám budú iba tie témy, ktoré si zvolíte. Registrácia pre zasielanie noviniek emailom zo stránok: http://www.bratislava.sk.

Zároveň môžete všetky hlásenie o rozkopávkach a uzávierkach sledovať aj prostredníctvom svojho mobilného zariadenia. Stačí si stiahnuť aplikáciu City monitor a filtrovať Bratislavu. Aj takýmto spôsobom tak rozširujeme našu komunikáciu s občanmi. Aplikácia je pre občanov zadarmo dostupná v AppStore aj v Google Play. City Monitor však môžu občania využívať zadarmo aj cez webovú stránku www.citymonitor.sk, kde môžu hlásiť nedostatky či poruchy v meste podobne jednoducho ako v mobilnej aplikácii.

Hlavné mesto Bratislava OZNAMUJE občanom Ružinova
Miestny úrad:

Mierová 21, 827 05 Bratislava

+421 2 48 284 111

ruzinov@ruzinov.sk

Voľby prezidenta Slovenskej republiky 2019