Preskočiť na obsah Mapa stránok Prístupnosť Aktuality

Textová verzia

en
Menu

Aktuality

Národný týždeň manželstva v Ružinove

Mestská časť Ružinov sa aj v roku 2018 zapája do Národného týždňa manželstva, ktorý sa tentoraz nesie v duchu hesla "Manželstvo ako umenie lásky" a v Ružinove budú rôzne podujatia v termíne 12.-18.2.2018.

Súťaž o najlepšiu fotografiu zo svadobnej cesty

Ako už býva zvykom, samotnému týždňu v Ružinove predchádza súťaž o najkrajšiu fotografiu manželského páru. Tohtoročná téma je svadobná cesta. Národný týždeň manželstva 2018 sa nesie v znamení hesla "Manželstvo ako umenie lásky". Keďže prvá veľká spoločná cesta býva práve tá svadobná, v tomto roku sa súťaží o NAJ fotografiu manželského páru z Ružinova zo svadobnej cesty.

Podmienky súťaže:

- jeden z manželov má trvalý pobyt Ružinova
- poslať fotografiu na sutaz@ruzinov.sk
- fotografia bude uverejnená na facebooku Národný týždeň manželstva v Ružinove
- o víťazovi rozhodne počet "páčikov" (like)
- fotky je možné posielať od 24. 1. do 9. 2. 2018, v tom čase sa bude aj hlasovať
- súťaž bude ukončená 9. 2. 2018 a v ten istý deň budú známi aj výhercovia
- výhercovia budú pozvaní na spoločensko-zábavný večer, kde budú ocenení

Spoločenský večer

Večer plný zábavy, počas ktorého si manželia budú môcť vychutnať spevácke vystúpenie, tanečný workshop i občerstvenie, je pripravený na pondelok 12.2.2018 v DK Ružinov. Od 19:00 hod. sa budú môcť manželské páry z Ružinova zabaviť počas moderovaného večera a otvoriť tak týždeň manželstva vo veľkom štýle a zadarmo. Je potrebné sa iba prihlásiť do 10. februára 2018 na adrese ntm@ruzinov.sk.

Obnova manželských sľubov

Počas národného týždňa manželstva si majú možnosť obnoviť svoje manželské sľuby vo farskom kostole Panny Márie Pomocnice kresťanov (Miletičová ulica č. 7) 16.2.2018 o 17:15 hod. všetky páry, ktoré sú po sv. omši pozvané na prednášku na tému manželské vzťahy. Tú si pripraví poradenské centrum pre rodiny Family Garden. Prichystané bude aj malé občerstvenie.

Korčuľovanie – Spolu na ľade

Pre milovníkov zimných športov a predovšetkým korčuľovania je pre rodiny s deťmi bezplatne k dispozícii ľadová plocha na Zimnom štadióne V. Dzurillu v sobotu 17.2.2018 od 17:15 do 18:15 hod. Pre deti aj dospelých je pripravené pri vstupe sladké prekvapenie.

Filmové premietanie

V spolupráci so spoločnosťou Cultus Ružinov a kinom Nostalgia je pre ružinovské manželské páry pripravené aj bezplatné filmové premietanie z ponuky kina Nostaligia (Nivy). Lístky získajú všetky manželské páry, ktoré sa zúčastnia spoločenského večera.

 

Manželské páry si budú môcť vychutnať spoločne strávený večer v rôznych prevádzkach v Ružinove, ktoré pripravujú špeciálne zľavy, ktoré budú trvať počas Národného týždňa manželstva.

Národný týždeň manželstva v Ružinove
Fotogaléria
Národný týždeň manželstva v Ružinove
Miestny úrad:

Mierová 21, 827 05 Bratislava

+421 2 48 284 111

ruzinov@ruzinov.sk