Preskočiť na obsah Mapa stránok Prístupnosť Aktuality

Textová verzia

en
Menu

Aktuality

Krúžkovanie Ružinova

Mestská časť Bratislava Ružinov a Cultus Ružinov organizujú prvýkrát podujatie „Krúžkovanie Ružinova“. Uskutoční sa v sobotu 12.9. 2015 od 10:00 v Parku Andreja Hlinku. Cieľom podujatia je spojiť na jednom mieste organizácie, združenia, školy, tanečné súbory, športové kluby, seniorské centrá a pod., ktoré ponúkajú pre Ružinovčanov po celý rok voľnočasové aktivity.

Práve v septembri sa takého aktivity rozbiehajú a my chceme deťom i dospelým ponúknuť ich prehľad na jednom mieste. Zároveň je to priestor pre prezentáciu Vášho združenia, klubu, súboru, centra ... . „Krúžkovanie Ružinova“ bude prebiehať formou prezentačných miest (v podobe tzv. pivných setov, t. j. dlhý stôl a lavica), ktoré budú záujemcom poskytnuté bezplatne. Úlohou každého, kto sa bude prezentovať, bude „stánok“ si označiť a vyzdobiť. Najkrajšie či najkreatívnejšie stánky budú ocenené. Na pódiu môžete Vašu činnosť odprezentovať krátkym vystúpením maximálnej dĺžky 15 minúť, prípadne si pripraviť kratšie vystúpenia. Veríme, že Vás takéto podujatie zaujme a rozhodnete sa doň zapojiť.

Prihlásiť svoju organizáciu, združenie, súbor, či klub na Krúžkovanie Ružinova dňa 12.9. 2015 môžete najneskôr do 31.8. 2015 na email miroslava.plesnikova@ruzinov.sk. Súčasne potvrďte, či máte záujem o poskytnutie prezentačného pivného setu alebo si prinesiete svoj stánok (možno taký už máte hotový). Zároveň Vás poprosíme o informáciu, či máte záujem aj o vystúpenie či ukážky na pódiu.

Miestny úrad:

Mierová 21, 827 05 Bratislava

+421 2 48 284 111

ruzinov@ruzinov.sk

Dopravné obmedzenia